Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > "Брехлива маніпуляція" — ГУР про погрози рф заморозити "зернову угоду" через атаки на окупований Крим

Новини АПК [1]
27.04.2023

"Брехлива маніпуляція" — ГУР про погрози рф заморозити "зернову угоду" через атаки на окупований Крим

27.04.2023

Вибухи на військових об’єктах рф у тимчасово окупованому Криму жодним чином не порушують умов зернової угоди.

Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов, коментуючи Суспільному пропагандистські випади міноборони московії на адресу України.

За словами Андрія Юсова, нещодавні звинувачення у нібито атаці на цивільну інфраструктуру та погрози держави-агресорки заморозити зернову угоду ― брехлива маніпуляція з боку росії.

«Україна дотримується міжнародних зобов'язань, в тому числі виконує всі зобов'язання, які стосується зернового коридору. Останні події в Криму стосувались тільки військових об'єктів і жодним чином не пов'язані з зерновою угодою, яка передбачає українські порти та цивільні порти, коли мова йде про підконтрольну Україні територію», ― пояснив представник воєнної розвідки України.

ІЦ УАК за матеріалами Фейсбук-сторінки ГУР МО України [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/brehliva-manipulyaciya-gur-pro-pogrozi-rf-zamoroziti-zernovu-ugodu-cherez-ataki-na

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine/posts/548096250835133