© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
З метою розширення міжнародних ринків збуту і надання нових можливостей для експорту власної продукції українським виробникам державні органи, зокрема Держпродспоживслужба, щоденно ведуть кропітку та послідовну роботу з іноземними партнерами.
Так, 11 квітня відбулась онлайн-зустріч між представниками компетентного органу Китаю General Administration of Customs of the People's Republic of China (GACC), Мінагрополітики, Держпродспоживслужби та Посольства України в КНР, за результатами якої було досягнуто наступні домовленості стосовно експорту такої продукції:
Крім того, було сторонами обговорено стан розгляду заяв на експорт з України в Китай іншої продукції, зокрема борошна, пшениці та сорго, м'яса птиці, кормів для продуктивних тварин (преміксів) тощо. Робота в даному напрямку продовжується.
Таким чином, виробники згаданої вище продукції в найближчому майбутньому зможуть отримати можливість експорту в Китайську Народну Республіку.
Довідково. На сьогодні погоджено двосторонні форми міжнародних сертифікатів [2] на експорт з України в КНР молока, молокопродуктів, замороженої яловичини та антилоп.
ІЦ УАК за матеріалами ДПСС [3]Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/sertifikati-na-eksport-z-ukrayini
[3] https://dpss.gov.ua/news/derzhprodspozhyvsluzhba-pratsiuie-nad-vidkryttiam-novykh-rykiv-dlia-ukrainskykh-vyrobnykiv-v-knr