Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Порт Ізмаїл у березні досяг нового місячного максимуму обробки вантажів

Новини АПК [1]
06.04.2023

Порт Ізмаїл у березні досяг нового місячного максимуму обробки вантажів

06.04.2023

У березні 2023 року ДП "ІЗМ МТП" переробило 721,5 тис. тонн вантажів.

В минулому, у "золоті часи" Ізмаїльського порту, найбільший річний обсяг перевалки вантажів сягнув відмітки 7,3 млн тонн за рік у 1989 році. Не важко порахувати, що в середньому за місяць це становило близько 585 тис. тонн, а найвищий показник за місяць був досягнутий у травні того року, коли було перевантажено 712 тис. тонн. Тобто, у березні цього року компанія перевищила цей рекорд. І це - за умови, що зараз колектив ДП "ІЗМ МТП" у два рази менший (тоді кількість ізмаїльських портовиків була близько 2860, зараз в ДП "ІЗМ МТП" - 1424 працівники).

"Ще одним приводом для гордості є кількість оброблених морських судів - 88 (усього - 365,3 тис. тонн вантажів). Ізмаїльський порт підтвердив звання морського! І ці морські ворота української держави працюють в обидва боки - обсяг експорту склав 507 тис. тонн, імпорту - 209 тис. тонн.

В умовах воєнного стану Ізмаїльський порт став одним зі стовпів української економіки, забезпечуючи рух вантажів морським шляхом в обидва боки кордону. Ми своєчасно і в рази більшому обсязі виплачуємо податки в бюджети різних рівнів, ми приймаємо на роботу людей, які вимушено переїхали до Ізмаїла з міст, що потерпають від повномасштабної агресії російської федерації.

Дякую кожному з портовиків за професійний підхід і злагоджену роботу!

Дякую нашим партнерам та усім, хто допомагає в щоденній, щогодинній, щохвилинній праці підприємства - задля Перемоги!

Безмежно вдячний портовикам, що боронять Україну зі зброєю в руках!" - з такою промовою виступив Андрій Єрохін, директор ДП "ІЗМ МТП".

ІЦ УАК за матеріалами Фейсбук-сторінки ДП "ІЗМ МТП" [2]

 

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/port-izmayil-u-berezni-dosyag-novogo-misyachnogo-maksimumu-obrobki-vantazhiv

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.facebook.com/izmport/posts/697384145518536