Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Страхування воєнних ризиків для бізнесу – гарант залучення іноземних інвесторів в Україну, − Денис Башлик

Новини АПК [1]
05.04.2023

Страхування воєнних ризиків для бізнесу – гарант залучення іноземних інвесторів в Україну, − Денис Башлик

05.04.2023

Відбулася зустріч Першої віце-прем'єр-міністра України - Міністра економіки Юлії Свириденко з Віце-канцлером, Федеральним міністром економіки та захисту клімату Німеччини Робертом Габеком, представниками великих німецьких компаній, профільними міністерствами. У заході взяв участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик. Серед питань, що обговорювалися − залучення німецького бізнесу у процес відновлення України, механізми підтримки іноземних інвесторів та страхування воєнних ризиків.

Україна зацікавлена у якнайшвидшому залученні іноземних інвестицій у відновлення країни та ключових галузей економіки, не чекаючи закінчення війни. Для інвесторів надважливим питанням є страхування воєнних ризиків, тож нині український Уряд працює над варіантами його вирішення. Один з них − створення цільового міжнародного трастового фонду, що дозволить залучити до страхування експортно-кредитні агентства країн G7, багатостороннє агентство з гарантування інвестицій MIGA, американську корпорацію з фінансування міжнародного розвитку DFC.

«Іноземні інвестори зацікавлені в залученні інвестицій в аграрний сектор України навіть зараз. Однак реалізація цього процесу можлива лише за умови страхування воєнних ризиків для бізнесу. Серед пріоритетних напрямів – розвиток глибокої переробки в агропромисловому комплексі та розвиток біоенергетики», − пояснив Денис Башлик.

Окрім цього, представники німецького бізнесу висловили зацікавленість в інвестуванні у сферу хімічної промисловості, металургії та інфраструктури. Незалежно від створення трастового фонду, німецький уряд готовий страхувати воєнні ризики для своїх інвесторів, тож вже сьогодні понад 20 таких інвестиційних проектів перебувають в обробці та можуть бути затверджені найближчим часом.

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/strahuvannya-voiennih-rizikiv-dlya-biznesu-garant-zaluchennya-inozemnih-investoriv-v

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://minagro.gov.ua/news/strahuvannya-voyennih-rizikiv-dlya-biznesu-garant-zaluchennya-inozemnih-investoriv-v-ukrayinu-denis-bashlik