Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Ліван відмовився купувати крадене українське зерно, кораблі мародерів розвантажилися в сирії - розвідка

Новини АПК [1]
21.07.2022

Ліван відмовився купувати крадене українське зерно, кораблі мародерів розвантажилися в сирії - розвідка

21.07.2022
російські загарбники продовжують красти українське зерно на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

російські суховантажні судна «Матрос Кошка» та «Матрос Пожинич» з викраденою українською сільськогосподарською продукцією (зерно, загальною масою 54 тис. тонн) 13 липня планували захід до порту Бейрут (Ліван). Оператор суден – російська компанія «Crane Marine Contractor LLC» (астрахань).

Втім, ліванська влада заборонила їхнє розвантаження. У зв’язку з цим, судна були перенаправленні до сирії, в порти Латакія та Тартус.

У подальшому з сирійської території українське зерно планується доставляти вантажівками до інших країн Близького Сходу та Північної Африки.

Також окупанти намагаються відновити роботу морського порту в Маріуполі. Насамперед, планується встановити сполучення з ростовом-на-дону для вивезення українського металу. Втім, суттєвою проблемою залишається неспроможність росіян забезпечити постачання електроструму для роботи порту.

ІЦ УАК за матеріалами ГУР МОУ [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/livan-vidmovivsya-kupuvati-kradene-ukrayinske-zerno-korabli-maroderiv-rozvantazhilisya-v

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://gur.gov.ua/content/okupanty-prodovzhuiut-krasty-ukrainske-zerno.html