Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Плодові займають третю позицію у продуктовому експорті України

Новини АПК [1]
29.11.2021

Плодові займають третю позицію у продуктовому експорті України

29.11.2021

Їстівні плоди та горіхи серед продуктів рослинного походження в експортних поставках у першому півріччі 2021 р. займають третю позицію після зернових культур, насіння і плодів олійних рослин. Про це розповіла Інна Сало, доктор економічних наук, ННЦ «Інститут аграрної економіки».

«Україна швидкими темпами рухається у напрямі європейського ринку, про що свідчить зростання експортних поставок. Найбільшими партнерами нашої країни по торгівлі продукцією рослинництва з країнами ЄС є Німеччина, Польща, Італія, Нідерланди, Угорщина», — каже експертка.

Серед всіх товарів експорту у структурі зовнішньої торгівлі 2020 року продукція рослинництва реалізована до країн-членів ЄС становила 6,9 %, а це $3,4 млрд. Вартість експорту продуктів рослинного походження у структурі зовнішньої торгівлі України у першому півріччі 2021 року склала $5,9 млрд, а це на 2,6 % більше вартості цього періоду 2020 р., в т. ч. їстівних плодів та горіхів – $132,7 млн, що на 15,7 % більше показника 2020 р.).

ІЦ УАК за матеріалами agrotimes [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/plodovi-zaymayut-tretyu-poziciyu-u-produktovomu-eksporti-ukrayini

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agrotimes.ua/ovochi-sad/plodovi-zajmayut-tretyu-pozycziyu-u-produktovomu-eksporti-ukrayiny/