© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Протягом вересня поточного року на експортному ринку України відзначалося подорожчання нерафінованої соняшникової олії.
«Підтримку цінам надала обмежена кількість пропозицій продукції. Дану ситуацію оператори ринку пояснювали складнощами з формуванням бази сировини для переробки в умовах невисокої активності надходження пропозицій насіння соняшнику від сільгоспвиробників, чому сприяла затримка збирання зазначеної культури через несприятливі погодні умови», – йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що за минулий місяць ціни пропозиції на нерафіновану соняшникову олію зросли на 30-60 USD/т і станом на 30 вересня нерідко становили 1330-1360 USD/т FOB (постачання в жовтні-листопаді).
Нагадаємо, що, станом на 30 вересня, соняшник був зібраний на 41,6% площ. Намолот олієнасіння оцінюється майже в 5,85 млн тонн, врожайність – в 21,6 ц з га.
ІЦ УАК за матеріалами agro-business [2]
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/22978-v-ukraini-zrosly-eksportni-tsiny-na-soniashnykovu-oliiu.html