© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Українські бджолярі отримали п'ять золотих, чотири срібних та одну бронзову нагороду за якість меду на міжнародному конкрсі. Оцінювали смак меду, консистенцію, аромат і зовнішній вигляд.
Відповідно до результатів конкурсу London Honey Awards 2021, який проходив у травні цього року, призові місця отримали 10 видів меду від семи українських виробників.
Оцінку меду проводили міжнародні експерти з меду.
Вони оцінювали продукт «сліпим» методом, тобто без пакування і будь-яких характерних ознак. Кожен суддя проводив органолептичний аналіз та оцінював такі характеристики, як зовнішній вигляд, консистенцію, аромат і смак.
Український мед позначений такими найменуваннями:
Микола Андоні, керівник пасіки з Харківської області, яка отримала дві золоті нагороди, повідомив, що підготовка до конкурсу тривала три місяці.
Звичайно, з досвіду минулого року вже було більш-менш зрозуміло, що та як проходить, який мед краще відправити і я всім бджолярам рекомендував. Мед відправляли туди за допомогою нашого посольства в Лондоні. З ними я вів роботу, як мед доставити туди весь, потім, щоб вони віднесли організаторам. Вони писали листи, щоб мед перетинав кордон без перешкод, що це на конкурс. Це була довга робота», – розповів бджоляр із 12-річним стажем.
ІЦ УАК за матеріалами agropolit [2]
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agropolit.com/news/21114-ukrayinskiy-med-vzyav-zoloto-ta-sriblo-na-konkursi-v-londoni