Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Експорт яблук та груш з початку року скоротився майже на 8%

Новини АПК [1]
24.03.2021

Експорт яблук та груш з початку року скоротився майже на 8%

24.03.2021

За два місяці цього року експорт яблук та груш приніс Україні $2,63 млн, що на 7,85% менше, ніж торік за аналогічний період.

Про це свідчать дані Державної митної служби.

До топ-5 імпортерів українських яблук та груш за звітний період увійшли:

  1. Білорусь – на $609,8 тис. (-24,9%, порівняно з минулим роком);
  2. ОАЕ – на $399,2 тис. (-7,85%);
  3. Оман – на $292,6 тис. (+497%);
  4. Малайзія – на $267 тис. (-6,14%);
  5. Саудівська Аравія – на $251,4 тис. (-23,3%).

Імпорт яблук і груш за два місяці 2021 року Україна скоротила на 14,% – з $2,69 млн торік до $2,3 млн цьогоріч.

Усього за 2020 рік Україна експортувала яблук та груш на $9,82 млн, а це на 43,2% менше, ніж у 2019-му.

Нагадаємо, суттєве подорожчання яблук можливе при активному експорті. Як повідомлялося, український ринок перенасичений яблуками зі сховищ.

ІЦ УАК за матеріалами agrotimes [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/eksport-yabluk-ta-grush-z-pochatku-roku-skorotivsya-mayzhe-na-8

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agrotimes.ua/ovochi-sad/eksport-yabluk-ta-grush-z-ukrayiny-skorotyvsya-majzhe-na-8/