Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Україна зменшила темпи експорту зерна

Новини АПК [1]
06.01.2021

Україна зменшила темпи експорту зерна

06.01.2021

Темпи експорту зернових та зернобобових культур з України з початку 2020/21 маркетингового року суттєво уповільнились у порівнянні з минулим роком. 


Станом на 30 грудня вітчизняні аграрії експортували 25,9 млн т зерна, що на 4,47 млн т менше, ніж на таку  дату роком раніше.

Так, з України експортували на зовнішні ринки:

  • пшениці — 12,47 млн т
  • ячменю — 3,7 млн т
  • жита — 1,7 млн т
  • кукурудзи — 9,2 млн т

З України також було експортовано борошна пшеничного та інших культур — 78,8 тис. т, що на 110,2 тис. т менше, ніж за відповідний період минулого МР.

ІЦ УАК за матеріалами Kurkul [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/ukrayina-zmenshila-tempi-eksportu-zerna

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://kurkul.com/news/24221-ukrayina-zmenshila-tempi-eksportu-zerna