Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Лещенко: Сьогоднішні показники аграрної галузі — не межа

Новини АПК [1]
18.12.2020

Лещенко: Сьогоднішні показники аграрної галузі — не межа

18.12.2020

Відродження Міністерства аграрної політики як окремого відомства є безмежно правильною ідеєю.

Про це заявив новопризначений міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

«Галузь, яка забезпечує понад 40% валютних надходжень до країни та 20% ВВП, цілком заслуговує на те, аби мати окреме міністерство та людину, відповідальну за аграрну політику в державі.

Сьогоднішні показники галузі — це не межа, ми маємо потенціал для зростання. Майбутнє агросектору України в тому, щоб із одного з найбільших постачальників агросировини стати постачальником вже готової продукції. І в мене, як аграрія, є розуміння, що потрібно для цього зробити», — написав він.

Лещенко запевнив, що його плани будуть викладені у програмі дій та обов'язково будуть реалізовані.

«Передача земель громадам та реорганізація Держгеокадастру тривають. Не люблю залишати справи незавершеними, тому після мого призначення на посаду міністра аграрної політики команда, що залишається в Держгеокадастрі, продовжить початі нами реформи. Це означає лише те, що інтенсивність змін в Держгеокадастрі найближчим часом має зрости», — підсумував він.

ІЦ УАК за матеріалами AgroPortal [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/leshchenko-sogodnishni-pokazniki-agrarnoyi-galuzi-ne-mezha

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agroportal.ua/ua/news/ukraina/leshchenko-segodnyashnie-pokazateli-agrarnoi-otrasli--ne-predel/