Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Цукрові заводи «Астарти» виробили 140 тис. т цукру

Новини АПК [1]
12.11.2020

Цукрові заводи «Астарти» виробили 140 тис. т цукру

12.11.2020

Сезон виробництва цукру 2020 року «Астарта» почала у вересні з запуску п'яти цукрових заводів. На сьогодні компанія виробила 140 тис. т цукру.

Про це повідомляється у звіті компанії на Варшавській фондовій біржі [2].

Нині «Астарта» збирає кукурудзу і цукрові буряки (зібрала 70%), при цьому проміжний середній урожай цукрових буряків показує зниження на 13% у річному обчисленні. 

За 9 місяців 2020 року цукровий сегмент «Астарти» згенерував виручку розміром EUR87,1 млн — на рівні показника січня-вересня 2019 року, оскільки середня ціна реалізації цукру та обсяги практично не змінилися.

Експорт цукру в звітному періоді оцінювався в 10 тис. т, з огляду на те, що світові ціни не стимулювали експорт з України.

ІЦ УАК за матеріалами УкрЦукор [3]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/cukrovi-zavodi-astarti-virobili-140-tis-t-cukru

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://infostrefa.com/infostrefa/pl/index/
[3] http://ukrsugar.com/uk/post/cukrovi-zavodi-astarti-virobili-140-tis-t-cukru?sec=novini-ukraini