© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що в Україні може з'явитись окреме аграрне міністерство, також буде здійснено посилення промислового блоку.
«Є кілька ідей. Перше – це можливість виділення з Міністерства економіки аграрного спрямування в окреме міністерство. Це існує на рівні ідеї, ми над цим працюємо спільно з міністром економіки, спільно з віце-прем'єрами», – зауважив Шмигаль.
Також, він зазначив, що буде здійснено посилення промислового блоку.
«Яким чином це робити, поки дискутується – створювати окрему посаду віце-прем'єра, призначити сильного заступника в Міністерстві економіки або, можливо, створювати Міністерство промислової політики та державного оборонного замовлення. Йде дискусія, ми шукаємо формули, людей і найкращий формат реалізації», – розповів Прем'єр-міністр.
За його словами, дані рішення необхідно ухвалювати якомога швидше через гостру необхідність.
ІЦ УАК за матеріалами Агробізнес Сьогодні [2]
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/17687-shmyhal-rozpoviv-pro-namiry-stvoryty-v-ukraini-okreme-ahrarne-ministerstvo.html