Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Україна та ЄС посилюють взаємодію щодо адаптації українського законодавства у сфері СФЗ в рамках Угоди про асоціацію

Новини АПК [1]
21.02.2020

Україна та ЄС посилюють взаємодію щодо адаптації українського законодавства у сфері СФЗ в рамках Угоди про асоціацію

21.02.2020

20 лютого відбулася зустріч представників Директорату безпечності харчових продуктів Мінекономіки, Держпродспоживслужби з представниками Проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасники розглянули поточний стан імплементації актів права ЄС у сфері санітарних та фітосанітарних заходів в українське законодавство відповідно до Угоди про асоціацію. Зокрема, європейську сторону поінформували про відповідність цілі Програми діяльності Кабінету Міністрів України «7.2. Українські споживачі отримують безпечні товари та послуги» пріоритетам імплементації Всеохоплюючої Стратегії СФЗ Угоди про асоціацію.

Присутні обговорили стан розробки пріоритетних документів, серед яких законопроекти «Про ветеринарну медицину», «Про вимоги до матеріалів та предметів, що контактують з харчовими продуктами», «Про захист рослин», а також підзаконні акти у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин, захисту рослин та інші.

За результатами зустрічі сторони оновили спільний план роботи та домовились про посилення експертної взаємодії щодо адаптації законодавства України в рамках Всеохоплюючої стратегії імплементації Глави IV Угоди про асоціацію (Санітарні та фітосанітарні заходи).

ІЦ УАК за матеріалами me.gov.ua [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/ukrayina-ta-ies-posilyuyut-vzaiemodiyu-shchodo-adaptaciyi-ukrayinskogo-zakonodavstva-u-sferi

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=4e807384-f555-4021-8384-94c8f79819e9&title=UkrainaTasPosiliuiutVzamodiiuSchodoAdaptatsiiUkrainskogoZakonodavstvaUSferiSfzVRamkakhUgodiProAsotsiatsiiu