© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
У парламенті сьогодні продовжили розглядати наступний блок правок до земельного законопроекту №2178-10 [2]. Таким чином, у сесійній залі заслухали 216 правок.
Продовжити роботу над законопроектом, який має після прийняття у другому читанні відкрити ринок землі планують через тиждень.
«Рейдери діють дуже цікаво – вони скупляють ділянки по периметру, залишаючи землю всередині. Тим самим не даючи власнику земельної ділянки всередині добратися до своєї землі. Право земельного сервітуту – це право проїзду та проходу до належної земельної ділянки. Це необхідно, щоб жодним чином не мали можливості недобросовісні рейдери рейдернути земельну ділянку всередині поля. Це стосується масивів земель. У Земельному кодексі передбачено, що є право орендарям мати доступ до свого земельного сервітуту. То тут ми передбачаємо обов’язок земельного сервітуту, який буде вписуватись в договір купівлі-продажу», – сказав Ігор Фріс.
За проголосували 286 депутатів, правку прийнято, її долучать до законопроекту № 2178-10.
ІЦ УАК за матеріалами Kurkul [3]
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agropolit.com/zakonodavstvo/517-pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-zakonodavchih-aktiv-ukrayini-schodo-obigu-zemel-silskogospodarskogo-priznachennya
[3] https://kurkul.com/news/19626-rozglyad-pravok-do-zemelnogo-zakonoproektu-prodovjat-nastupnogo-tijnya