Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Українські виробники нарощують реалізацію продукції з доданою вартістю

Новини АПК [1]
09.07.2019

Українські виробники нарощують реалізацію продукції з доданою вартістю

09.07.2019

У період з січня по травень 2019 року показники реалізації продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів зросли порівняно з аналогічними показниками минулого року на 10,6%, а хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – на 13,2%. 

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

У 2019 році за січень-травень суттєво зросли обсяги реалізації макаронних виробів та подібних борошняних виробів - на 85% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Так, з продажу макаронів аграрії вже встигли отримати 487,5 млн. грн., а минулого року за цей же період лише 263,5 млн. грн. Якщо проаналізувати ситуацію детальніше, то виробництво зросло на 4,4%, а ціна - на 17%.  

Інші види хлібобулочної продукції також відзначились позитивним приростом обсягів реалізації. З продажу кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання отримали 8517,4 млн. грн., що на 15% більше, ніж у 2018, сухарів і сухого печива - 6037,6 млн. грн., або на 7,5% більше порівняно з аналогічним минулорічним періодом. Ціна на ці категорії продуктів зросла в середньому на 6,9%.

Найбільше з продуктів хлібобулочного виробництва було реалізовано кондитерських виробів, їх частка склала 56,6% від загальної суми доходу в 15042,5 млн. грн.. 

Аналітичний департамент УАК

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/ukrayinski-virobniki-naroshchuyut-realizaciyu-produkciyi-z-dodanoyu-vartistyu

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk