© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Українська плодоовочева асоціація (УПОА) планує в грудні запросити байєрів з країн Азії для налагодження співробітництва з виробниками яблук.
Про це повідомив директор Української плодоовочевої асоціації Федір Рибалко під час заходу Ukrainian Food Valley KMBS «Українська продукція на ринках Азії: від пробних поставок до системного експорту».
«Українським виробникам яблук потрібно збільшувати експорт, адже рівень внутрішнього споживання буде знижуватися. Зараз виробники отримують 70% від роздрібних цін, але можливо, що в Україні стане як в Європі — закупівельні ціни від роздрібних різнитимуться в три рази», — зазначає Федір Рибалко.
За його словами, в найближчих планах Української плодоовочевої асоціації організувати торговельні місії в Нову Зеландію і Чилі для вивчення ринків.
ІЦ УАК за матеріалами agroportal [2]Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://agroportal.ua/ua/news/ukraina/k-ukrainskim-proizvoditelyam-yablok-priedut-baiery-iz-azii/