Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Нові рекорди експорту від "НІБУЛОНу"

Новини УАК [1]
06.09.2018

Нові рекорди експорту від "НІБУЛОНу"

06.09.2018

З початку нового 2018/19 МР компанія «НІБУЛОН» вже експортувала близько 965 тис. тонн збіжжя. Якщо порівнювати аналогічні періоди в попередні роки, це найбільший показник за весь час діяльності компанії.

Попередній максимум був досягнутий ще  у 2015/16 МР і склав більше 915 тис. тонн.

Найбільші досягнення «НІБУЛОН» продемонстрував у серпні – більше 530 тис. тонн відвантаженого збіжжя. До цього часу компанія не перевищувала рекордний показник серпня 2013 року у 430 тис. тонн.

Незважаючи на щорічне зростання кількості експортерів (2088 компаній у 2017 році), «НІБУЛОНу» вдається залишатися на лідерських позиціях, що свідчить про дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства. Слід також відзначити і збільшення обсягів річкових вантажоперевезень для оптимізації внутрішньої логістики як конкретні кроки, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності української сільгосппродукції на світовому ринку.

Щодо географії експорту, частка країн Азії в структурі сумарного експорту компанії склала  64,5 % проти 47 % у 2016/17 МР. Така позитивна динаміка підтвердила правильність обраного компанією курсу на розвиток східних напрямків збуту продукції, що відповідає кон’юнктурі  світового ринку. Тільки частка Китаю минулого року зросла з 2,5 до 17,6 %. Також варто відмітити повернення компанії до роботи з ринком Південної Кореї, куди було відправлено близько 200 тис. тонн продукції, у той час коли в попередньому МР контрактів з цією країною не було. Стабільно потужною залишається доля експорту компанії «НІБУЛОН» до Індонезії. Уже другий рік поспіль, незважаючи на надскладні вимоги до якості та фітосанітарного стану вантажів, компанія долає відмітку в 12 % від загального експорту до цієї країни та продовжує нарощувати оберти, а також залучати нових клієнтів.

Ще одним досягненням минулого МР стала пряма участь компанії в державних тендерах Королівства Саудівської Аравії щодо закупівлі ячменю. «НІБУЛОН» як сумлінний і надійний постачальних з бездоганною репутацією та світовим ім’ям пройшов акредитацію компанії-постачальника в Зерновій організації Саудівської Аравії (SAGO), яка вже висловила своє задоволення роботою з українською компанією та бажання щодо збільшення об’ємів співпраці.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/novi-rekordi-eksportu-vid-nibulonu

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-uak
[2] http://nibulon.com/news/novini-kompanii/nibulon-demonstrue-novi-rekordi-z-vidvantazhennya-zerna.html