Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Витрати на виробництво агропродукції зросли на 19%

Новини АПК [1]
14.03.2018

Витрати на виробництво агропродукції зросли на 19%

14.03.2018

Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-лютому 2018 року зросли на 19,1% порівняно з відповідним періодом 2017 року.

Зокрема, витрати на виробництво продукції рослинного походження за два місяці цього року зросли на 18,8%, а тваринного – на 19,2%, свідчать дані Державної служби статистики.

Витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження, що використовуються в сільськогосподарському виробництві, збільшилися на 18,4%.

Держстат зауважує, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму, Севастополя і частини зони проведення АТО.

ІЦ УАК за матеріалами agrotimes [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/vitrati-na-virobnictvo-agroprodukciyi-zrosli-na-19

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://www.agrotimes.net/agrarnaya-politika/vitrati-na-virobnictvo-agroprodukciyi-zrosli-na-19