Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Минулого року обсяг іноземних капітальних інвестицій в Україну знизився

Новини АПК [1]
25.01.2018

Минулого року обсяг іноземних капітальних інвестицій в Україну знизився

25.01.2018

Обсяг іноземних капітальних інвестицій в Україну минулого року значно зменшився. У січні-вересні він склав майже 4,8 млрд грн, а це в 1,3 раза менше, ніж за аналогічний період 2016 року. Про це свідчать дані Державної служби статистики. 

Країни Європейського Союзу з початку минулого року вклали в українську економіку 597,3 млн дол., головними інвесторами стали Кіпр і Велика Британія. Зростають інвестиції з боку Німеччини. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України повідомили, що станом на жовтень Німеччина вклала в нашу економіку 1,8 млрд дол., з них 1,1 млрд дол. – у промисловість.

Крім того, на 37% зросли інвестиції від Європейського банку реконструкції і розвитку (до 800 млн євро). «Це значний підйом із 2016 року й сильний старт для 2018 року. Ми сподіваємося досягти показників 2014 та 2015 років, коли інвестиції перевищували 1 мільярд євро», – сказав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Відзначимо, що при цьому Україна минулого року не отримала черговий транш від Міжнародного валютного фонду, під питанням також фінансування від Євросоюзу.

ІЦ УАК за матеріалами Слово і діло  [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/minulogo-roku-obsyag-inozemnih-kapitalnih-investiciy-v-ukrayinu-znizivsya

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.slovoidilo.ua/2018/01/25/stattja/ekonomika/investyczijna-nepryvablyvist-chomu-ukrayinu-ne-xochut-vkladaty-hroshi