Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > У МінАПК очікують врожай пшениці не менше 24 млн т

Новини АПК [1]
25.04.2017

У МінАПК очікують врожай пшениці не менше 24 млн т

25.04.2017

Українські аграрії за підсумками поточного року зберуть не менше 24 мільйонів тонн пшениці, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий на зустрічі з журналістами.

"Я очікую, що не менше 24 мільйонів тонн. Це мої прогнози", - сказав він.

За даними міністра, запланована площа під озимою пшеницею становить 6,2 мільйона га, під кукурудзою - 4,5 мільйона га.

Кутовий нагадав, що середня врожайність зернових у минулому році склала 46,1 ц/га, що на 5 ц/га перевищує показник 2015 року.

ІЦ УАК за матеріалами УНІАН [2].

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/u-minapk-ochikuyut-vrozhay-pshenici-ne-menshe-24-mln-t

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://economics.unian.ua/agro/1891599-u-minagroprodi-ochikuyut-vrojay-pshenitsi-ne-menshe-24-milyoniv-tonn.html