Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > МінАПК створить мобільний додаток для аграріїв

Новини АПК [1]
13.04.2017

МінАПК створить мобільний додаток для аграріїв

13.04.2017

Мінагрополітики спільно з компанією Kyivstar планує запустити мобільний додаток для українських аграріїв. Про це повідомив міністр агрополітики Тарас Кутовий на своїй сторінці у Facebook.

«У міністерстві давно обдумували такий проект. Тепер ми знайшли, з ким його реалізувати. Вчора обговорив плани запуску мобільного додатку для українських аграріїв з представниками компанії Kyivstar. Хочемо зробити єдиний галузевий IT-майданчик, де можна буде вільно та зручно обмінюватися інформацією та досвідом», ― зазначив Кутовий.

За його словами, за допомогою додатку фермер зможе: дізнаватись ціни на продукцію, матеріали; переглядати новини, погоду, поради; планувати та аналізувати ведення свого бізнесу; проводити торгові операції; оперативно отримувати актуальну статистику та інформацію про державні програми.

«Домовились про створення робочої групи при Мінагрополітики. Впевнений, це буде цікавий проект», ― підсумував Кутовий.

ІЦ УАК за матеріалами agravery.com [2].

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/minapk-stvorit-mobilniy-dodatok-dlya-agrariyiv

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://agravery.com/uk/posts/show/minagropolitiki-planue-zapustiti-mobilnij-dodatok-dla-agrariiv