© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Наприкінці квітня в Україну планується місія компетентного органу Китаю, яка перевірятиме вітчизняну систему державного контролю безпечності харчових продуктів у частині виробництва яловичини.
Питання організації роботи місії в Україні обговорювалося 30 березня під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи з радником з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнем.
Було зазначено, що представники китайської місії здійснять аудит системи проведення державного контролю безпечності харчових продуктів у частині виробництва яловичини – йдеться про роботу Держпродспоживслужби, її територіальних органів та лабораторної мережі.
Другий етап роботи місії – інспектування та сертифікація переробних підприємств на відповідність вимогам країни-імпортера – відбуватиметься за умови визнання місією українського державного контролю безпечності харчових продуктів. Особливостям цього етапу була присвячена зустріч Ольги Трофімцевої та Володимира Лапи з представниками бізнес-асоціацій, члени яких зацікавлені в експорті яловичини на китайський ринок.
Про результати роботи місії Держпродспоживслужба поінформує додатково.
ІЦ УАК за матеріалами consumer.gov.ua [2].
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://www.consumer.gov.ua/News/1951/Kitay_vivchae_mozhlivist_importu_ukrainskoi_yalovichini