Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > Потрібно думати про майбутнє нашої держави – Леонід Козаченко

Інтерв'ю, коментарі [1]
11.09.2019

Потрібно думати про майбутнє нашої держави – Леонід Козаченко

11.09.2019

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко взяв участь в обговоренні державних реформ у програмі Вечір з Єгором Чечериндою на каналі «Еспресо».

В ефірі він зазначив, що в таких швидких та радикальних змінах, що відбуваються наразі в державі значно більше ризиків, аніж можливостей.

Прийнятий Закон про імпічмент Леонід Козаченко прокоментував наступним чином: «Перший закон спрощував цю процедуру, але цей  її ускладнює. До цього часу Конституція також передбачала процедуру імпічменту, але це зовсім не прописано в деталях, через це за увесь час незалежності жодного разу таке не вдалось зробити.» Даний закон передбачає за собою 4 складні процедури, які можуть тривати близько року до остаточного голосування.

Щодо порушення регламенту під час голосування президент  аграрної конфедерації підкреслив: «Ми ніколи не порушували порядок прийняття законів, коли давалося 2 тижні на доопрацювання, за умови другого читання. Зараз це все було порушено і якщо все буде продовжуватись саме так, то користі не буде.» Він також додав, що цей Закон могли прийняти не порушуючи усі процедури, таким чином було б більше шани до президента та його фракції.

Також Леонід Козаченко пояснив швидкий темп усіх процедур: «З одного боку вони використовують увесь час, поки в них є велика довіра і підтримка з боку виборців, з іншого боку пізніше усі свої нагальні рішення вони зможуть списати на брак досвіду, тому що дійсно більшість парламенту ніякого відношення до виконавчої влади до цього часу не мали.»

https://espreso.tv/video/270091 [2]

ІЦ УАК за матеріалами Еспресо [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/potribno-dumati-pro-maybutnie-nashoyi-derzhavi-leonid-kozachenko

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/intervyu-komentari
[2] https://espreso.tv/video/270091