© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Суднобудівники компанії ввели в експлуатацію перший універсальний буксир проекту Т3500 та, окрім того, продовжують будівництво ще шести замовлень.
Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)
Спеціалісти заводу налагоджують системи та механізми машинного відділення і водопідготовки. Водночас завершуються оздоблювальні роботи і встановлення меблів у житловому контурі. Наступного тижня заплановано проведення пусконалагоджувальних робіт пропульсивної установки і палубних механізмів за участі іноземних фахівців. Після завершення випробувань багатоцільовий морський буксир буде передано в роботу.
Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)
На сьогодні проходять роботи з випробування донно-бортової арматури, підготовка до монтажу пропульсивного комплексу. У машинному відділенні судна здійснюється монтаж головного розподільного щита і дизель-генераторів. Тим часом на верхній палубі монтуються палубні механізми: буксирна лебідка, счалочні лебідки, якірні напівбрашпилі. У приміщеннях житлового контуру встановлюється доізоляціоне насичення і труби вентиляції. Готується до монтажу пристрій підйому ходової рубки.
Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)
Суднобудівники компанії продовжують формувати міцний корпус буксира. Наразі кормова частина судна вже готова, тож в ній уже здійснюється підготовка приміщень до здачі на конструктивність. Триває формування носової частини.
Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)
У новому цеху заводу продовжується виготовлення секцій міцного корпусу судна.
Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)
Триває виробництво секцій корпусу замовлення, а також різання металу для їх виготовлення.
Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)
На стапельному майданчику триває укрупнення двох блоків з днищевих секцій правого борта самохідного судна. У збірно-секційному цеху зварюються деталі решти днищевих секцій. Разом із тим проходять роботи з обробки металу для виготовлення інших секцій 140-метрового судна. Усього проектом замовлення передбачено 214 секцій.
Нагадаємо, 8 вересня в день святкування 229-річчя Миколаєва багатоцільовий морський буксир проекту Т3500 подарував миколаївцям дивовижне водяне шоу, що зібрало величезну кількість овацій і позитивних відгуків. А 21 вересня «НІБУЛОН-100» вперше виконав відшвартування судна від причалу морського термінала компанії у Миколаєві.
ІЦ УАК за матеріалами nibulon [2]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-uak
[2] http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/nibulon-vviv-v-ekspluataciyu-pershii-bagatocilovii-buksir-proektu-t3500.html