© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Технологічне проектування паливозаправних пунктів виконується з орієнтацією на прогресивний централізований спосіб постачання нафтопродукту з забезпеченням збереження якості і кількості, з максимальним впровадженням нової техніки і технології, використанням автоматики, контролю і управління технологічними операціями і механізації трудомістких процесів у цілях підвищення надійності та економічності експлуатації, зниження пожежної небезпечності паливозаправного пункту при одночасному зменшенні трудовитрат.
Окрім того, з метою запобігання шкідливих викидів в атмосферу на паливозаправних пунктах компанії буде встановлено сучасне екологічно безпечне технологічне обладнання, резервуари з дихальними клапанами, що, у свою чергу, оснащені вогневими запобіжниками. А щоб нафтопродукти жодним чином не потрапляли в ґрунт, поверхневі та підземні води, проммайданчики будуть облаштовані твердим покриттям, яке до того ж не створює іскор, та з допомогою очисних споруд проводитиметься очистка поверхневих стоків.
На паливозаправних пунктах також використовуватимуться спеціальні зливо-наливні пристрої, виготовлені з матеріалів, які виключають іскроутворення при ударі, а всі проектні рішення відповідатимуть вимогам «Правил пожежної безпеки в Україні».
Таким чином, будівництво паливозаправних пунктів – це не лише надійний і ефективний підхід до безперебійного забезпечення власних потреб якісним пальним, оптимізація перевезень вантажів як водним, так і автомобільним транспортом, а й зменшення логістичних витрат та впливу на навколишнє середовище.
ІЦ УАК за матеріалами nibulon [2]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-uak
[2] http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/nibulon-planue-zbuduvati-tri-palivozapravni-punkti-na-teritorii-filii-kompanii-dlya-optimizacii-perevezen-vantazhiv.html