Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > Прес-конференція: «Зміни в системі оподаткування й державної підтримки у 2017 роцi»

Події [1]
22.12.2016

Прес-конференція: «Зміни в системі оподаткування й державної підтримки у 2017 роцi»

22.12.2016

В інформаційному агентстві УНІАН 23 грудня відбулася прес-конференція, на якій найбільші аграрні об’єднання України підбили підсумки напруженої роботи над законодавчими ініціативами у 2016 році та розглянули новації в системах оподаткування і державної підтримки агровиробників.

Верховна Рада України прийняла ряд вкрай важливих змін щодо оподаткування й держпідтримки для аграріїв. Зокрема, це запровадження єдиного реєстру заявок на відшкодування ПДВ при експорті; закріплення щорічної державної підтримки аграрної галузі в розмірі не менше 1% від аграрного ВВП; виділення із загального фонду Державного бюджету України на 2017 рік 4 млрд грн на пряму підтримку тваринництва, садівництва, виноградарства, овочівництва й птахівництва шляхом запровадження механізму виплати дотацій в автоматичному режимі на підставі даних податкової звітності, а також інші важливі новації.

Подробиці прес-конференції:

УАК: автоматичні дотації аграріям - лише перший крок [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/pres-konferenciya-zmini-v-sistemi-opodatkuvannya-y-derzhavnoyi-pidtrimki-u-2017-roci

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/diyalnist-uak/podiyi
[2] http://agroconf.org/content/uak-avtomatichni-dotaciyi-agrariyam-lishe-pershiy-krok