© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Заборгованість із відшкодування податку на додану вартість станом на 1 листопада становила 23,9 млрд грн, повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.
Згідно з повідомленням, заборгованість з початку року скоротилася на 9 млрд грн - з 32,9 млрд грн на початок року.
За даними ДФС, за січень-жовтень платникам податків було відшкодовано 52,5 млрд грн податку на додану вартість, до кінця року планується відшкодування ще 12,6 млрд грн.
Як повідомляв УНІАН, обсяг відшкодувань платежів з податку на додану вартість суб'єктам підприємництва України в жовтні 2015 року порівняно з вереснем знизився на 9,8% – до 6,935 млрд грн.
Державна фіскальна служба звернулася до Міністерства фінансів з пропозицією здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики для погашення заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ-облігацій).
ІЦ УАК за матеріалами УНІАН [2]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] http://economics.unian.ua/finance/1174857-fiskalna-slujba-zaborguvala-biznesu-mayje-24-milyardi-pdv.html