Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > Ціни на хліб, молоко та м'ясо зростуть

Новини [1]
07.09.2015

Ціни на хліб, молоко та м'ясо зростуть

07.09.2015

За відсутності значних коливань в економіці зростання цін на хліб, молоко, м'ясо і яйця до кінця 2015 року складе до 5%.

Міністерство аграрної політики і продовольства України прогнозує, що зростання цін на хліб, молоко, м'ясо та яйця до кінця 2015 року, за відсутності значних коливань в економіці, складе до 5%.

Про це повідомив на прес-конференції директор Департаменту продовольства Мінагропроду Дмитро Шульмейстер.

"На ринку хліба ми очікуємо невелике зростання цін до 5%", - сказав Шульмейстер.

За його словами, подорожчання хліба буде пов'язано в першу чергу з сезонними коливаннями цін. Так само чиновник пояснив і озвучені ним прогнози подорожчання м'яса, молока і яєць в межах 5%.

При цьому, за даними відомства, зростання цін на так звані соціальні сорти хліба не передбачається.

ІЦ УАК за матеріалами УНІАН [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/cini-na-hlib-moloko-ta-myaso-zrostut

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] http://economics.unian.ua/agro/1119570-tsini-na-hlib-moloko-myaso-ta-yaytsya-zrostut-na-5-do-kintsya-roku.html