Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Обсяг закупівель живої птиці за кордоном сталий

Агроновини Світу [1]
03.08.2026

Обсяг закупівель живої птиці за кордоном сталий

03.08.2026

За даними Державної митної служби, у січні-червні 2026 року Україна імпортувала 2,1 тис. тонн живої свійської птиці: курей, качок, гусей, індиків, цесарок ‒ стільки ж, як і за аналогічний період минулого року.

У грошовому еквіваленті імпорт птиці за І півріччя подорожчав на 17,9%, як порівняти з аналогічним періодом 2025року, і сягнув $53,3 млн.

Найбільшими постачальниками живої птиці до України у І півріччі цього року були Угорщина (41,3%), Польща (19,2%) і Чехія (18,1%).

ІЦ УАК за матеріалами bizagro [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2026.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/obsyag-zakupivel-zhivoyi-ptici-za-kordonom-staliy

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/agronovini-svitu
[2] https://bizagro.com.ua/obsyag-zakupivel-zhyvoyi-ptyczi-za-kordonom-stalyj/