Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Китай вводить 10-15% мита на с.-г. продукцію зі США у відповідь на рішення Трампа

Агроновини Світу [1]
04.03.2025

Китай вводить 10-15% мита на с.-г. продукцію зі США у відповідь на рішення Трампа

04.03.2025

Уряд Китаю з 10 березня запровадить додаткові тарифи в розмірі 10-15% на широкий перелік груп аграрного імпорту зі Сполучених Штатів та готовий захищати свої інтереси у Світовій організації торгівлі.

Про це йдеться у повідомленнях Міністерства фінансів [2] і Мінторгівлі [3] КНР, передає Укрінформ.

Додаткові мита у розмірі 15% діятимуть на курятину, пшеницю, кукурудзу, бавовну - загалом близько 30 товарів - зі США.

На американські сорго, соєві боби, свинину, яловичину, продукти водного промислу, фрукти, овочі та молочні продукти вводяться додаткові мита у розмірі 10%.

Список включає понад 700 найменувань аграрної продукції.

У торговельному відомстві КНР також заявили рішучий протест проти дій Вашингтона та готовність задіяти механізми СОТ для захисту інтересів Китаю.

«Односторонні тарифні заходи США серйозно порушують правила СОТ і підривають основу економічного та торговельного співробітництва між Китаєм і Сполученими Штатами. Китай твердо захищатиме свої законні права та інтереси відповідно до правил СОТ, а також відстоюватиме багатосторонню торговельну систему та міжнародний економічний і торговий порядок», - ідеться у заяві Мінторгівлі КНР.

Нагадаємо, президент США підписав указ про підвищення з 10% до 20% митних тарифів на імпорт товарів з Китаю.

Уряд Китаю у відповідь на рішення адміністрації Дональда Трампа запровадив обмежувальні заходи проти 26 американських компаній, діяльність більшості яких пов’язана з наданням послуг Пентагону.

ІЦ УАК за матеріалами Укрінформу [4]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/kitay-vvodit-10-15-mita-na-s-g-produkciyu-zi-ssha-u-vidpovid-na-rishennya-trampa

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/agronovini-svitu
[2] https://www.mof.gov.cn/index.htm
[3] https://www.mofcom.gov.cn/
[4] https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3966620-kitaj-vvodit-1015-mita-na-silgospprodukciu-zi-ssa-u-vidpovid-na-risenna-trampa.html