Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > У Бразилії виробництво цукру знову скоротиться

Агроновини Світу [1]
25.01.2022

У Бразилії виробництво цукру знову скоротиться

25.01.2022

Найбільший цукровий регіон Бразилії вже другий рік поспіль страждає від аномальної посухи, що може спричинити ще один низький рівень виробництва в 2022/2023 МР, що підтримає високі ціни на цукор. Про це повідомляє gro-intelligence [2].

Індекс посухи Gro (GDI) показує, що райони вирощування цукрової тростини в штаті Сан-Паулу, які виробляють більше половини загального обсягу цукрової тростини в Бразилії, зазнали впливу «екстремальної посухи» з липня 2021 року, відповідно до Gro’s Climate Risk Navigator.Оскільки сезон вирощування цукрової тростини почався в жовтні, загальна кількість опадів у Сан-Паулу на 19% нижча від середнього рівня за останні 10 років. Це четвертий рік поспіль дефіциту опадів у регіоні, що загрожує новопосіяним і старіючим плантаціям цукрової тростини. У той час як тростина отримує переваги від посушливих умов під час збирання врожаю, який починається в квітні, культура потребує достатньої кількості опадів протягом вегетаційного періоду для швидкого росту.

У поточному маркетинговому році, який закінчується в березні, в Бразилії, найбільшому у світі виробнику та експортерові цукру, виробництво цукрової тростини, за оцінками, зменшилося на 14%. Це призвело до максимального рівня цін на цукор, що вплинуло на інші суміжні галузі промисловості.

У 2021/2022 МР збільшення виробництва цукрової тростини в Азії компенсувало скорочення виробництва в Бразилії.  Очікується, що Індія завершить цей маркетинговий рік із збільшенням виробництва на 3%, а USDA прогнозує 30% відновлення виробництва цукрової тростини в Таїланді через кращі погодні умови, сприятливі для розвитку тростини. Загалом, за прогнозом USDA, загальне світове виробництво цукру в 2021/2022 МР очікується на рівні 181 млн т, тобто на рівні минулого року.

Але з наступним поганим роком для бразильського виробництва цукрової тростини, світові ринки цукру знову будуть розраховувати на те, що Азія зможе компенсувати цю прогалину у світових поставках.

ІЦ УАК за матеріалами Укрцукор [3]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/u-braziliyi-virobnictvo-cukru-znovu-skorotitsya

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini/agronovini-svitu
[2] https://gro-intelligence.com/
[3] http://ukrsugar.com/uk/post/u-brazilii-virobnictvo-cukru-znovu-skorotitsa?sec=novini-svitu