Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Світові ціни на цукор у квітні зросли внаслідок подорожчання нафти

Новини [1]
16.05.2019

Світові ціни на цукор у квітні зросли внаслідок подорожчання нафти

16.05.2019

Середнє значення Індексу цін на цукор ФАО у квітні 2019 року склало 181,7 пункт, що майже на 0,8% вище березневого показника і на 3,2% вище рівня квітня 2018 року.

Зростання світових цін на цукор було викликане передусім підвищенням цін на сиру нафту, повідомили в ФАО.

Підвищення цін на енергоносії сприяє зростанню міжнародних котирувань цукру, що відбивається на експорті цукру з Бразилії, де через високі ціни на енергоносії виробники воліють переробляти цукрову тростину на етанол для продажу на внутрішньому ринку.

Водночас зростання міжнародних котирувань цукру було обмежено подальшим ослабленням бразильського реала по відношенню до долара США.

ІЦ УАК за матеріалами Agro Times  [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/svitovi-cini-na-cukor-u-kvitni-zrosli-vnaslidok-podorozhchannya-nafti

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] http://www.agrotimes.net/mir/svitovi-cini-na-cukor-u-kvitni-zrosli-vnaslidok-podorozhchannya-nafti-