Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Конференція «Сучасні тренди землекористування в Україні та їх вплив на ефективність агробізнесу»

Анонси подій [1]
12.02.2018

Конференція «Сучасні тренди землекористування в Україні та їх вплив на ефективність агробізнесу»

12.02.2018

22 лютого 2018 року Українська аграрна конфедерація разом з Київським міжнародним контрактовим ярмарком проводять конференцію «Сучасні тренди землекористування в Україні та їх вплив на ефективність агробізнесу», за сприяння Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

До участі у заході запрошені народні депутати  України,  представники центральних органів виконавчої влади України, міжнародних фінансових організацій, громадських професійних об’єднань АПК, керівники і спеціалісти агропромислових підприємств та провідні аграрні експерти і науковці.

 Під час дискусії передбачається обговорити питання законодавчого врегулювання земельних відносин, запровадження ринку землі, ефективності використання земельних ресурсів, екологічні наслідки інтенсивного землекористування та інше.

Учасники конференції матимуть можливість ознайомитися з досвідом провідних аграрних компаній щодо практики ефективного та збалансованого використання земель сільськогосподарського призначення. 

Тому запрошуємо всіх бажаючих 

Місце проведення :  м. Київ,  Броварський проспект, 15

                                  Міжнародний виставковий центр,

                                 павільйон № 3, вхід  3-а,

                                 конференц-зал № 15

Час проведення:    22.02.2018р. з 14.00 до 16.30

Реєстрація:           13.30-14.00

Зареєструватися можна за тел.  (044) 235 35 07,   287 65 66,

                                                    e-mail: roschyna@agroconf.org [2]

або за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKlhWaJhnfvizJbryZH5_mpO8JeaLyu_20XAVIMcAcAz8Hrg/viewform [3]

ДодатокРозмір
programa.doc [4]80.5 КБ
Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/konferenciya-suchasni-trendi-zemlekoristuvannya-v-ukrayini-ta-yih-vpliv-na-efektivnist

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/diyalnist-uak/anonsi-podiy
[2] mailto:roschyna@agroconf.org
[3] https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKlhWaJhnfvizJbryZH5_mpO8JeaLyu_20XAVIMcAcAz8Hrg/viewform
[4] https://agroconf.org/sites/default/files/programa2.doc