Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Білорусь повертає наш шрот через відсутність латинської назви

Державні стандарти України [1]
31.01.2018

Білорусь повертає наш шрот через відсутність латинської назви

31.01.2018

Асоціація «Укроліяпром» інформує учасників асоціації, що при відправці шроту з олійних культур до країн Євразійського Економічного Союзу (Вірменія, Білорусь, Киргизія, Росія, Таджикистан) у фітосанітарному сертифікаті необхідно зазначати біологічне латинське найменування олійної культури, з якої вироблений шрот.

Біологічне латинське найменування зазначене в ТР ТС 024/2011, в додатку 4, а також  в ГОСТ ISO 5526-2015 (додається) [2] та ідентичному стандарті  ISO 5526-2013.

"Укроліяпром" просить інформацію прийняти до уваги, оскільки вже є випадки повернення вагонів із шротом з Білорусії через відсутність у  фітосанітарному сертифікаті  біологічного латинського найменування олійної культури, з якої вироблений шрот.

 

ІЦ УАК за матеріалами ukroilprom [3]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/bilorus-povertaie-nash-shrot-cherez-vidsutnist-latinskoyi-nazvi

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/korisno/agro-dovidnik/derzhavni-standarti-ukrayini
[2] http://www.ukroilprom.org.ua/sites/default/files/15-07-17%20ISO%205526_2015.pdf
[3] http://www.ukroilprom.org.ua/?q=node/198