© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Українські учасники азійської продовольчої виставки ANUFOOD China 2016 отримали більше 30 заявок на поставки цукру. Зокрема Україна отримала перші заявки на поставки цукру в Китай.
Про це повідомляє асоціація "Укрцукор".
"Станом на сьогоднішній день, ми вже маємо заявки із специфікаціями на постачання цукру та готуємо списки потенційних клієнтів», - прокоментував Василь Долінський, аналітик сировинних ринків та сільського господарства НАЦУ "Укрцукор" .
Також експерт відзначив, що є певні обмеження з прямим виходом на китайський ринок, оскільки вітчизняному цукру потрібне спеціальне ліцензування, а це складна бюрократична процедура. Тому українським виробникам доведеться добре попрацювати, щоб поставляти свою продукцію напряму в Китай, а не через звичний всім Гонконг.
"Звичайно ринок в піднебесній більш зарегульований ніж в інших країнах Азійського континенту. Крім цього, населення звикло бачити на полицях супермаркетів тростинний цукор, тому доводилось акцентувати увагу на тому, що ми виробляємо якісний цукор саме з цукрових буряків. Попри всі заперечення, ми все ж зуміли зацікавити китайського споживача, зокрема коричневий буряковий цукор та білий рафінований, що був представлений на нашому стенді викликав чималий ажіотаж серед відвідувачів", - пояснив Долінський.
В свою чергу, ціни на цукор в китайських супермаркетах доволі привабливі, відтак, ціна за 1 кілограм солодкого піску стартує від 38 грн.
ІЦ УАК за матеріалами ukrsugar.com [2].
Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] http://www.ukrsugar.com/uk/post/ukraina-otrimala-persi-zaavki-na-postavki-cukru-v-kitaj?sec=novini-ukraini