Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Відновлення зрошення ляже на інвестиційні проекти

Новини [1]
14.09.2016

Відновлення зрошення ляже на інвестиційні проекти

14.09.2016

Відновлення та розвиток зрошення необхідно проводити на основі інвестиційних проектів шляхом залучення довгострокових кредитних ресурсів під державні гарантії. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час зустрічі з експертами Світового банку.

За її словами, повернення кредитних ресурсів має здійснюватись за рахунок підвищення ефективності виробництва сільгосппродукції на зрошуваних землях. «Ставимо за мету до 2020 року відновити поливи на площі 500-550 тис. га. Це дозволить довести загальні площі зрошення (без Криму) до 1 млн га. За експертними оцінками, має бути залучено 1,5-2 млрд доларів США інвестицій», - розповіла заступник Міністра.

Також вона повідомила, що відновлення та розвиток зрошувальних систем є одним із пріоритетів Стратегії розвитку аграрного сектору на 2016 рік в Україні «3+5». «Початок фінансування проекту зрошення очікуємо від Світового банку вже в 2016 році», - розповіла Ольга Трофімцева.

ІЦ УАК

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/vidnovlennya-zroshennya-lyazhe-na-investiciyni-proekti

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini