Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Держпродспоживслужба дочекалася фінансування

Новини [1]
17.03.2016

Держпродспоживслужба дочекалася фінансування

17.03.2016

Комітет ВР з питань бюджету схвалив розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. "Деякі питання забезпечення діяльності Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів", яким передбачив фінансування новоствореної структури.

Це буде зроблено шляхом передачі бюджетних призначень з інших центральних органів виконавчої влади, що приєднуються до служби. Про це повідомила прес-служба відомства. "Тільки що відбулося засідання бюджетного комітету, який схвалив рішення про фінансування служби. Це означає, що основні кроки для запуску Служби зроблені. Лишилося ще декілька технічних моментів і ми зможемо повноцінно приступати до виконання своїх обов’язків", -  зазначив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Нагадаємо, раніше УАК уже писала про те, що  Держпродспоживслужба має повноцінно запрацювати з 20 березня [2], але поки що вона працює у 8 областях України [3]. 

ІЦ УАК 

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/derzhprodspozhivsluzhba-dochekalasya-finansuvannya

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] https://agroconf.org/content/gospotrebsluzhba-mozhet-polnocenno-zarabotat-20-marta
[3] https://agroconf.org/content/gosportebsluzhba-funkcioniruet-v-8-oblastyah