Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Внутрішні ціни на сою зросли на 300 грн/т

Новини [1]
01.02.2016

Внутрішні ціни на сою зросли на 300 грн/т

01.02.2016

Девальваційні процеси продовжили стимулювати гривневі ціни на сою до зростання. За тиждень внутрішні ціни зросли на 300 грн/т на умовах поставки EXW-елеватор та СРТ-завод. Про це повідомила прес-служба Аграрного союзу України. "З боку переробників присутній активний попит, тоді як з боку пропозиції поспіху немає.

Аграрії дуже виважено підходять до реалізації кожної партії бобів", — йдеться в повідомленні. Експортні ціни дещо підвищилися, а біржові котирування сої на Чиказькій товарній біржі (СВОТ) хоч і коливалися, але за тиждень значних змін не зазнали. "Найближчим часом можливим є продовження зростаючого тренду цін на сою в Україні, з огляду на пожвавлення торгівлі та зростання цін на олійних ринках. Важливим чинником залишатиметься також нафтовий ринок", — коментують у прес-службі.

ІЦ УАК за матеріалами Agravery [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/vnutrishni-cini-na-soyu-zrosli-na-300-grnt

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] http://agravery.com/