Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (https://agroconf.org)

Головна > Внутрішні ціни на соняшник і сою падають

Новини [1]
14.01.2016

Внутрішні ціни на соняшник і сою падають

14.01.2016

Внутрішні ціни на соняшник і сою у понеділок-вівторок знизилися у середньому на 100 грн/т, пише "УкрАгрКонсалт". Ціни на соняшник на базисі EXW озвучуються переважно у межах 9100-9300 грн/т, на сою — 8500-8900 грн/т. Основна причина зниження внутрішніх цін — відповідні тенденції на експортних ринках сої та соняшникової олії.  

За період новорічних свят ціни на олію втратили близько $20/т. Додатковим фактором стало зміцнення курсу гривні на початку тижня.

ІЦ УАК за матеріалами Kurkul [2]

 

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: https://agroconf.org/content/vnutrishni-cini-na-sonyashnik-i-soyu-padayut

Посилання:
[1] https://agroconf.org/category/rubrika/novini
[2] http://kurkul.com/