© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
З 15 серпня 2024 року розпочнеться приймання заявок на бюджетну допомогу за напрямом «Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі та організацій водокористувачів».
Бюджетна дотація надаватиметься:
Приймання заявок від сільгосптоваровиробників відбуватиметься через Державний аграрний реєстр до 31 жовтня 2024 року.
Організації водокористувачів подають заявку та документи до неї у паперовій формі до Мінагрополітики до 31 жовтня 2024 року. Поштова адреса: вул. Хрещатик, 24, м.Київ, 01001.
Довідково. Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 № 1070 [2] (зі змінами).
Також може бути корисно: Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики схвалив рекомендації для прискорення реалізації реформи гідротехнічної меліорації [3]
ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики [4]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1070-2021-%D0%BF#Text
[3] https://darg.gov.ua/_vazhlivi_kroki_dlja_rozvitku_0_0_0_13843_1.html?fbclid=IwY2xjawEoWulleHRuA2FlbQIxMAABHTJdKlCA_UfB5hK29Xyt6uGCTsF9PiSeQwpemtQj9ZjRlBDFRdIpB02COw_aem_zBIqoGRAwcQuejt5leqGUA
[4] https://minagro.gov.ua/news/do-uvahy-ahrariiv-iaki-vykorystovuiut-meliorovani-zemli