© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо надання грантової підтримки малим агровиробникам. Відповідне розпорядження № 495-р [2] «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства» було прийнято на черговому засіданні. Документ підготовлено Мінагрополітики.
Залучені грантові кошти дозволять, у першу чергу, забезпечити фінансову підтримку аграріям, які мають у власності чи користуванні до 120 га; утримують до 100 корів або до 500 маточного поголів’я кіз чи овець.
За рахунок додатково спрямованих Мінагрополітики коштів сільгоспвиробник може отримати таку підтримку:
Заявки на отримання допомоги прийматимуться через Державний аграрний реєстр.
Про початок приймання заявок буде повідомлено на сайті Мінагрополітики. Орієнтовно реєстрація розпочнеться в кінці червня.
Крім того, збільшено статутний капітал Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Це суттєво знизить ризики для банків при кредитуванні та стимулюватиме банки співпрацювати з малими та середніми сільгоспвиробниками.
ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики [3]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.kmu.gov.ua/npas/pytannia-spriamuvannia-koshtiv-zaluchenykh-vid-mizh-a495r
[3] https://minagro.gov.ua/news/mali-ahrarii-otrymaiut-finansovu-pidtrymku-na-obroblennia-zemel-ta-utrymannia-silhosptvaryn-rishennia-uriadu