© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Кабінет Міністрів прийняв рішення, яке стимулюватиме розвиток тваринницької галузі та сприятиме більшому залученню інвестицій. Відповідну постанову № 473 [2] було ухвалено на черговому засіданні Уряду.
Зокрема, передбачається підвищення пільгового кредитного ліміту для суб'єктів у сфері тваринництва.
«Постанова Уряду підвищує кредитний ліміт за програмою «Доступні кредити 5-7-9» для аграріїв, які займаються тваринництвом, з 90 млн грн до 150 млн грн. Тобто підприємці в галузі тваринництва зможуть майже вдвічі збільшити кредитний портфель. Це стимулюватиме розвиток галузі та сприятиме відновленню тваринництва», - зазначив Тарас Висоцький.
Фінансова підтримка надається підприємствам, що не провадять виробництво в зоні активних бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях.
Галузь тваринництва серйозно постраждала в результаті повномасштабного вторгнення росії, зокрема скоротилося поголів’я сільськогосподарських тварин, особливо великої рогатої худоби, овець і кіз, та зменшилося виробництво деяких видів м’яса та молочних продуктів.
Зміни, що додаються [3].
ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики [4]
Додаток | Розмір |
---|---|
Зміни. Постанова КМУ від 30 квітня 2024 р. № 473.pdf [5] | 154.77 КБ |
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadku-nadannia-finansov-a473
[3] https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uploads/public/663/201/1db/6632011dbda3f604285284.pdf
[4] https://minagro.gov.ua/news/uriad-maizhe-vdvichi-zbilshyv-limit-na-kredyty-dlia-vyrobnykiv-tvarynnytskoi-haluzi
[5] http://agroconf.org/sites/default/files/6632011dbda3f604285284.pdf