© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Про це у Телеграмі повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
"ВР відхилила блокуючі постанови щодо проекту закону №10016-д [2] про часткове відновлення податкових перевірок.
Перевірки щодо ризикових підприємств будуть відновлені з 1 грудня 2023 року.
Очікуємо підписання Президентом", - повідомив Гетманцев.
Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у другому читанні й у цілому законопроект №10016-д про скасування мораторію на податкові перевірки. «За» проголосував 231 парламентарій. Зокрема, документ передбачає, що до проведення документальних планових перевірок можуть бути включені платники, які за підсумками 2021 року, відповідають одному з критеріїв: рівень сплати податку на прибуток на понад 50% менший, ніж по галузі, а рівень сплати ПДВ на понад 50% менший, ніж рівень сплати по галузі; дебіторська заборгованість перевищує кредиторську більше ніж у 2 рази; перевірки стосуватимуться і підприємців річний дохід яких становить понад 10 млн грн; загальна сума витрат у податковій декларації становить понад 75% суми річного доходу.
ІЦ УАК за матеріалами Телеграм-каналу голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики [3]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/42994
[3] https://t.me/getmantsevdanil/5807