© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Тур запланований з 8.11 - 12.11.2022 року, з можливим продовженням до 15.11.2022, включає в тур додаткові пропозиції.
EIMA International — це міжнародна виставка техніки для сільського господарства та садівництва, подія, що проводиться раз на два роки і заснована в 1969 році FederUnacoma, Італійською федерацією виробників сільськогосподарської техніки, і організована сервісним підрозділом федерації, FederUnacoma Surl, у співпраці з BolognaFiere.
Формат огляду передбачає чотирнадцять торгових секторів, об’єднаних спеціалізованими салонами EIMA Components, EIMA Green, EIMA Energy, EIMA Idrotech і EIMA Digital, для безпосередньої участі виробничих галузей з усього світу, які представляють авангардні технології в галузі на глобальному рівні.
Тур спрямований на вітчизняного виробника, з метою набути нові знайомства та можливості стати партнерами або постачальниками техніки, та комплектуючих італійського виробництва.
Також ставимо за мету організувати Український стенд на цій виставці в наступний раз, якщо вам сподобається виставка, будемо щиро раді співпраці в майбутньому
Фейсбук-сторінка "Експосервіс Україна": https://bit.ly/3f8XsAg [2]
Сайт виставки: https://bit.ly/3zhGhTZ [3]
Контакти менеджера проектів "Експосервіс Україна":
Іван Артамонов,
+38 093 516 07 54
artamonov@expo-service.com.ua [4]
Додаток | Розмір |
---|---|
ПРОГРАМА БІЗНЕС-ТУРУ.pdf [5] | 1.11 MБ |
2022-eima-presentazione(IT).pdf [6] | 1001.88 КБ |
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/diyalnist-uak/anonsi-podiy
[2] https://bit.ly/3f8XsAg
[3] https://bit.ly/3zhGhTZ
[4] mailto:artamonov@expo-service.com.ua
[5] http://agroconf.org/sites/default/files/1666699709555063.pdf
[6] http://agroconf.org/sites/default/files/2022-eima-presentazione.pdf