© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Завтра в Україні буде введено воєнний стан. Указ про введення в Україні воєнного стану наразі не накладає обмежень на економічну діяльність на всій території держави. Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.
«Суб’єкти господарювання та громадяни можуть здійснювати економічні операції в звичайному режимі», – йдеться у повідомленні.
У міністерстві обіцяють оперативно повідомляти про будь-які зміни в режимі здійснення економічної та зовнішньоекономічної діяльності.
У НБУ завили, що ліквідність банківського сектору становить близько 75 мільярдів гривень, що є достатнім для його належного і безперебійного функціонування в разі запровадження воєнного стану.
Як відомо, 26 листопада, після подій у Керченській протоці, Верховна Рада ухвалила запровадження з 28 листопада воєнного стану в низці областей України.
ІЦ УАК за матеріалами radiosvoboda [2]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://www.radiosvoboda.org/a/news-voeynnyi-stan-ekonomika/29623422.html