Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > Агровиробники віддають перевагу насінню іноземної селекції

Новини АПК [1]
01.10.2018

Агровиробники віддають перевагу насінню іноземної селекції

01.10.2018

В Україні більшість аграріїв, що спеціалізуються на виробництві озимого ріпаку, віддають перевагу посівному матеріалу іноземної селекції.

Про це повідомляє «АПК-Інформ».

За даними аналітиків проекту, всього 10% насіння, використаного під час посівної компанії під врожай 2018 року було виведено вітчизняними селекціонерами. У той же час, більше половини посівного матеріалу (55%) було виведено в Німеччині, на частку США та Франції припало 16% і 7% відповідно.

За словами виконавчого директора Насіннєвої асоціації України Сюзанни Григоренко, ситуація, що склалася цілком очікувана, оскільки аграрії в більшості випадків використовують не сорти, а гібриди, що пропонує іноземна селекція з високими показниками врожайності.

Тому основні обсяги посівного матеріалу на ринку — іноземного походження, а ринок насіння озимого ріпаку залежний від імпорту. Згідно з даними дослідження, під урожай 2018 року було висіяно 4,6 тис. тонн насіння озимого ріпаку.

ІЦ УАК за матеріалами agravery [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/agrovirobniki-viddayut-perevagu-nasinnyu-inozemnoyi-selekciyi

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://www.agravery.com/uk/posts/show/vitciznani-agrovirobniki-viddaut-perevagu-nasinnu-ripaku-inozemnoi-selekcii