© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
За неповні п’ять років, впродовж яких аграрні розписки впроваджуються в Україні, не було жодного випадку дефолту за ними. Такі дані наводить Національний прес-клуб «Українська перспектива».
Аграрії вчасно і повною мірою розраховувалися з кредиторами, які надавали їм позики матеріально-технічними та фінансовими ресурсами. Станом на середину липня поточного року в Україні було оформлено 638 аграрних розписок на загальну суму понад 4 млрд. грн. Особливих темпів поширення новий інструмент набув уже цього року, коли почав впроваджуватися по всій країні.
За інформацією Програми IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії», зараз з аграрними розписками працюють сільгоспвиробники всіх областей. Завдяки отриманим кредитам, крім основних зернових і олійних культур, таких як пшениця, ячмінь, соняшник, ріпак, соя, вирощується й чимало нішевих культур. При цьому нещодавно аграрні розписки почали запроваджуватись і у тваринництві.
ІЦ УАК за матеріалами finpost [2]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://finpost.com.ua/news/9301