Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > Херсонські аграрії вже розпочинають сівбу нішевих культур

Новини АПК [1]
25.04.2018

Херсонські аграрії вже розпочинають сівбу нішевих культур

25.04.2018

Сільгоспвиробники Херсонської області планують розпочати на поточному тижні сівбу нішевих культур, зокрема, сорго.

Посилаючись на дані проведеного серед аграріїв опитування, повідомляє АПК-Інформ. Зі слів опитаних виробників, погодні умови в регіоні наразі сприяють проведенню посівної кампанії.

Нагадаємо, що сорго — одна із найвідоміших сьогодні нішевих культур. Вирощується для виробництва силосу, переробляється на сироп, патоку і спирт, є одним з елементів у виробництві паперу, одягу та будівельних матеріалів. Також цю культуру застосовують у біоенергетиці.

А за даними Держкомстату України, в 2017 р. в Херсонській області сорго було засіяно 6 тис. га.

ІЦ УАК за матеріалами superagronom [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/hersonski-agrariyi-vzhe-rozpochinayut-sivbu-nishevih-kultur

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://superagronom.com/news/3933-hersonski-agrariyi-vje-rozpochinayut-sivbu-nishevih-kultur