Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > У ситуації з міндобривами потрібно знайти баланс

Новини АПК [1]
26.03.2018

У ситуації з міндобривами потрібно знайти баланс

26.03.2018

В Україні потрібно відновити роботу всіх хімічних підприємств з виробництва мінеральних добрив. Водночас, забезпечити аграріїв необхідною кількістю добрив для проведення посівної компанії.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Я вважаю, що потрібно вирішити дві проблеми одночасно і знайти баланс. Перше: відновити роботу всіх хімічних підприємств, які виробляють міндобрива в країні. Друге: забезпечити наших аграріїв необхідними мінеральними добривами для посівної кампанії», — наголосив прем’єр-міністр.

Він додав, що сьогодні важливо забезпечити відсутність безпідставного підняття цін на аграрну продукцію у сезон посівної.

«Це не потребує рішення уряду, це потребує розгляду спеціальної комісії, яка розгляне антидемпінгові позиції по мінеральних добривах», — повідомив Гройсман.

ІЦ УАК за матеріалами landlord [2]

 

 

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/u-situaciyi-z-mindobrivami-potribno-znayti-balans

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://landlord.ua/groysman-v-situatsiyi-z-mindobrivami-potribno-znayti-balans/